13-19 ARALIK 2021 ASTROLOJİK ETKİLER


Çağlan Tunçbilek 13 Aralık 06:52

Bu yazıda anlattıklarım, bir haftadır yavaş yavaş başlamış astrolojik etkiler. İnsanlar kendi kapasitelerine göre mantıklı düşünmekteler. Enerji ve sorumluluk duygusu işlerimize faydalı oluyor. Sorumluluk duygusu tepkisel olmamızı zorlaştırırken bu durum, düşüncelerimizi saygılı bir şekilde ifade etmemizi engellemiyor.

Düşünceleri söylemek acı vererek olgunlaştırıyor. Herkes fikirlerini ve ne yapmak istediğini doğal bir şekilde söylüyor. Doğru olanı yaptığımız için pişman olmayacağız. Boş hayaller yerine gerçek hedefleri seçmek önemli. Yani başlamak için en uygun olanı seçmeliyiz. İştah artışı söz konusu ama çok et yemeyin. Kilo alma ve mide yanması riski var. Bel ve omuz ağrısı da mümkün. astrolojik etkiler

19 Aralık 2021'e kadar burçların aldığı etkiler

KOÇ BURCU: Yakın çevrenize karşı anaç davranışlarınız çok olumlu bu hafta da devam edin. İşte yapacağımız bir çıkış ailenize fayda verdi ya da bu hafta fayda verecek. Geçen hafta yaptığınız bir çıkışın etkileri bu hafta muhtemelen olumlu olarak dönecek. Çalışanlar için maaşa zam istemeyle ilgili düşünceler var.

BOĞA BURCU: Çalışmayan boğalar evlerinde çalışanların iş yerinde yapıcı davranışları onları karlı çıkarıyor. Bir ortaklıkla ilgili düşünce uzun vadede fayda vermez. Bu yüzden işinize odaklanın.

İKİZLER BURCU: Kendinize iyi davranın ve içe dönün. Zira bu iyi gelecek. Ortaklık teklifleri ya da bir ortaklığa yeniden başlamak uygun değil. Sadece çıkarı için sizinle bir iş yapmak isteyecek kişiler bencil düşünüyor. Hatta ilk fırsatta çıkarları için sizi bırakacaktırlar. Evlilik teklifi almak için uygun bir hafta değil.

YENGEÇ BURCU: Yalnızlık hissetmek ve hırs ve tutkuların azalması, kontrolün sizde olmadığı hissi olgunlaştırıyor. Önümüzdeki hafta kendinizi daha öz güvenli hissedeceksiniz.  Çalıştığınız işte yeni bir başlangıç size iyi gelmeyecek. Belki de zoraki bir durumla karşılaştınız, sabrettiniz ve geçti gitti.

ASLAN BURCU: İşyerindeki arkadaşlarınıza ya da arkadaş gruplarınıza anaç ve yapıcı davranışlarınız size olumlu puan kazandıracak. Borsa, döviz vb spekülasyonlar, sosyal çevreden gelecek başlangıçlar, yeni bir aşk ya da akrabalarla görüşme istekleri bu hafta çok uygun değil.

BAŞAK BURCU: Küçük eğitimler. Patronlar, anne, evlilik ve iş konularına odaklanmak ve bu konularda derinleşmek sizin için daha uygun. Evdeyken aldığınız bazı teklifler çok uygun değil. Çünkü pek gelecek gözükmüyor.

TERAZİ BURCU: Yakın çevrenizden gelecek bazı başlangıç talepleri verimli ve uygun değil; uzun vadede geleceği tartışmalı. Bu yüzden hemen başlamayın; biraz bekleyin. Üniversite, uzak yolculular, yaşam felsefesi, astroloji ve benzeri konular, uzman kişilere odaklanmak, online eğitim almak sizin için bu dönemde daha uygundur.

İşle ilgili konular önem kazanıyor

AKREP BURCU: Bir firmadan gelecek iş teklifi, iş yerinden gelecek yeni bir konum, romantik bir teklif uzun süreli ve faydalı olmayacak. Bunun yerine maaşınıza zam istemek ya da verilen zammı beğenmediğinizi ifade etmek daha uygun. Çalıştığınızı şirketin para konularına odaklanmanız da bu dönemde uygundur. Miras konuları gündemde. İlgilenin. Bazı gizli konulara da kendinizi vermek bu dönemde uygun. astrolojik etkiler

YAY BURCU: Bu dönemde eş, ortak ya da çok yakın dostlarınızın duygularını anlamak önemli. Bu yüzden onların duyguları sizi yorsa da saygı duymaya çalışın. Yeni bir başlangıç için hareketlenme bu hafta için uygun değil. Öfkenize hakim olun. Aksi takdirde sonradan pişman olursunuz.

OĞLAK BURCU: Çalıştığınız işe, ev hayvanlarınıza, sağlığınıza, ev işlerine odaklanmak bu hafta sizin için daha uygun. Kimsenin bilmediği bazı konularla ilgili gizli bir başlangıç fikri uygun değil. Kalıcı olmayacak. Ailenizle ilgili hareketlenip onlar için bazı şeyler yapmış olmanız ise çok güzel.

KOVA BURCU: Romantizme, eşinize, çocuklarınıza, döviz ve benzeri spekülatif aparatlara odaklanmak, sosyal çevrenizle ilgilenmek ve spor uygun olan konular. Risk almak için uygun bir dönem ama fazla abartmayın. Arkadaş gruplarıyla görüşmek, gelirinizi iş yoluyla arttırmaya çalışmak, gelecekle ilgili gerçekçi olmayan hayaller kurmak bu hafta için uygun değil.

BALIK BURCU: Hafta sonuna kadar evden çalışmak, toplum önünde fazla görünmemek uygun. Evlilik ve iş konularıyla ilgili toplum önünde görünmek pek uygun değil. Küçük eğitim ve kariyerle ilgili zorlayıcı çabalarda bu hafta etkili olmayacak.

Bu yazıyı kargala!
0 Yorum