Astroloji

7 - 14 ŞUBAT GENEL ASTROLOJİK GÖRÜNTÜ


Çağlan Tunçbilek 7 Şubat 10:41

Güneş-Satürn kavuşumu ve Mars-Neptün altmışlığının tamamlanmaya gitmesi özellikle ateşli hastalıklarda artışı getirecektir. Venüs-Mars kavuşumu ve 14 Şubat için yapılan iddialı açıklamalar; aynı evde Plüton’un olması ve Chiron’a olan 90 derecelik açı nedeniyle tat vermeyecektir. Yine Venüs-Mars kavuşumunda ve 14 Şubat’ta aile ile ilgili konuların ve etik değerlerin işin içinde olduğunu unutmayın.

Ön plana çıkmış konularda karşımızdakilerin bizi, bizim karşımızdakileri manipüle etmeye çalışırken kaybetme riski olduğunu bilmeliyiz. İsteklerimizi nazik, öz güvenli, laf çekişmesine girmeden belirtmemiz istediğimiz sonucu iyi şekilde almamızı mümkün kılar. Otoritemizi tatlı-sert ortaya koymamız gerekebilir. Böylece insanlar size güvenip destek verecektir. Ama bize düşen de güveni boşa çıkarmamak olmalıdır.

Yine öyle bir dönemden geçiyoruz ki (18 Şubat’a kadar) iyi mi kötü mü olduğu belli olmayan konuları bir şekilde çözüme kavuşturmamız gerekiyor. Çok hoşumuza gitmese de, “Yapman gerekeni planlı bir şekilde yap!” dönemindeyiz.

Kova, Boğa, Aslan ve Akrepler için konular daha önemli

Bu dönemde yardımseverlik, özgürlük ihtiyacı, memnuniyetsizlik gibi çeşitli konular da hissettiğimiz duygulardandır. Bunun yanında cesaret ve kararsızlık ("Doğru mu yapıyorum?") yan yana giden duygularımızdandır. Yine unutulmasın ki Venüs ve Merkür yavaş hareket ediyor. Bu durum, dikkatli düşünmek ve çok hızlı sonuç beklememek gerektiğini göstermektedir. 14 şubat

Özet olarak; gökyüzü bizi belli konulara odaklanmaya zorlamakta ve dağınık olmamızı istememektedir.

Bu yazıyı kargala!
0 Yorum