Astroloji

ACUN ILICALI VE NUMEROLOJİSİ


Çağlan Tunçbilek 2 Nisan 19:44

Acun Ilıcalı dediğimizde aklımıza ilk gelen ticari başarılarıdır. Kendisinin hazırlayıp sunduğu gezi-eğlence programı Acun Firarda ile 100'den fazla ülke gezerek büyük bir başarı yakaladı. Acun Medya, 2013 yılında TV8 kanalını bünyesine dâhil etti. 2016 yılında TV8,5 adlı eğlence ve spor kanalını da hayata geçirdi ve kısa sürede kanalı ülkenin en çok izlenen tematik kanalları arasına taşıdı.

Acun Ilıcalı ve Acun Medya, Yunanistan'da O SesSurvivorYetenek Sizsiniz ve İşte Benim Stilim gibi birçok programın yapımcılığını yaptı. Skai TV'de yayınlanan programlar %70 civarında izlenme oranlarına ulaşarak Yunan televizyon tarihinde rekor kırdı.

Acun Medya günümüzde geliştirdiği kendi formatları ve haklarını satın aldığı dünyaca ünlü programlarla dünyanın dört kıtasında, 10'dan fazla ülkede onlarca yapım gerçekleştirmektedir. 2021 yılında100'den fazla içeriğe sahip olan dijital platformuExxen, Türkiye'nin ardından tüm dünyaya da açıldı. Açıldığı ilk hafta Exxen'e, 500 binden fazla kişi üye olmuştu. Acun Ilıcalı 31 Aralık 2021 tarihinde İngiliz Hull City takımını satın aldığını açıkladı.

İlk kez 2008 yılında vergi rekortmenleri listesine girmesinin ardından Ilıcalı, her sene vergi rekortmenleri listesinde ilk 100 arasında yer almış ve kendi alanında birinci olmuştur.

Üç evlilik gerçekleştiren Ali Acun Ilıcalı'nın bu evliliklerden dört kızı bulunmaktadır. Ayrıca diğer hobileri arasında yarış tekneleri, spor arabalar ve motosikletler yer almaktadır.  Ilıcalı aynı zamanda koyu Fenerbahçe taraftarıdır.

Kısa yaşam özetinden sonra gelin Acun Ilıcanın numerolojik yapısını inceleyelim.

Genel yapısı

  • Üst düzey konuşma yeteneği var.
  • Lider görünümü var.
  • Konuşma ve liderlik yeteneğini kullanırken sevgi enerjisi verebiliyor.
  • Aşkta sorumluluklarını tam yaparken, bireysel özgürlük arıyor.
  • İşine bilgece ve çok gerçekçi yaklaşabiliyor.
  • Konuşmak, eğlence, gastronomi ona iyi geliyor.
  • Klasik evlilik hayatı ona boğucu geliyor.
  • Sadece işinde sabırlıdır. Özel hayatında her zaman ne isterse onu yapıyor.
  • Şanslı
  • Akışa kaderine güveniyor. Barışçıl. Çocukları seviyor.

Numerolojik analiz

Acun Ilıca'nın iş konusunda kendi içinde yaşadığı bazı sıkıntılar haziran 2022’de bitecek. Ancak yine de 2023 Haziran'a kadar bazı konularda fazla çaba gösterip sabır göstermesi gerekecek. İşi konusunda başarısı piyasa şartlarının kötülüğüne rağmen devam edecek. On yıl sonra iş konusunda gerçek anlamda uzmanlığı ve liderliği herkes tarafından kabul edilecek.

Liderlikteki başarısı doğuştan gelen bilime dayalı zekâsından ve lider özelliğinin içine sevgi yerleştirebilmesinden kaynaklanmaktadır. 2023’ten sonra özellikle 4 kızının evlilikleri ve torun konuları gündeme gelecek. İşi ve kızlarıyla geçirdiği zamanı tam ayarlayamadığı için üzülebilir. Önümüzdeki 10 yılda özgürlüğüne engel olmayacak seven bir kadının eksikliğini hissedebilir. 2023 yılından sonra kızlarıyla olan ilişkisinde idareyi onlara bırakırsa kazanacağı şey onların sevgisi olacak. Sadece destekleyici olması yetecek.

İşten ve okuldan gelen arkadaşları ile vakit geçirmek onun için çok önemli. Yardımseverlik ve hakkaniyet konusunda hassastır. Çalıştıklarıyla yakınlaşıp onları özel hayatta da destekleyebiliyor. İş konusunda insanlara oldukça empatiktir. Onlara enerji verip yüreklendiriyor. Gergin durumlarda sakin kalabilmesi öfkesini göstermemesi üstün özelliklerinden.

Dikkatli olmak kaydıyla ortaklıklardan korkmamalı. Zaten Meksikalı bir medya patronu ile yaptığı ortaklığının iyi gitme ihtimali yüksek. Yeteneğini ve sermayesini kendisinden güçlü para organizasyonları ile birleştirebilirse kendi maddi büyüklüğünü daha da arttıracaktır.

Aşk evlilik konusunda eksiklikler hissediyor. Olumlu bir ebeveyn olmasına rağmen iyi baba olup olmadığı konusunda kendini sorguladığı oluyor. Normalde yanlış anlaşılma korkusu derinlerde olsa da konuşma yeteneğinin yüksekliği bu konuda fazla sıkıntı yaşamamasını sağlamış. Elle ilgili işlerde sakarlık yapabilir. Dikkat etmelidir. Duygusallığını saklar. Kararsızlık anında olayı orada bırakıp uzun bir yürüyüş iyi gelir. Dışa çıkmayan içsel öfke için de düzenli spor çok faydalı olacaktır. Özgürlüğünün kısıtlandığı hisleri için de düzenli spor iyi gelecektir.

Acun Ilıcalı şuan yaptığı işi bilgece icra etmektedir. Farklı işleri, hobileri olan ve sık seyahat eden bir insanın şimdilik ruhsal konularla ilgilenmemesi ise normaldir.

*Wikipedia.org sitesinden bilgi alınmıştır.

Bu yazıyı kargala!
0 Yorum