Astroloji

ANGELINA JOLIE VE NUMEROLOJİSİ


Çağlan Tunçbilek 14 Nisan 17:34

Angelina Jolie'nin hayatını incelediğimde bana oldukça ilginç geldi. Bir aile danışmanı olarak çok farklı boyutta hayatını ve gelişen psikolojisini ele almak isterdim. Ancak biz yine de kendi formatımızda devam edelim. Angelina Jolie ebeveyninin film sanatçısı olması nedeniyle bir şekilde sanatın içine doğmuş bir insan.

Babası Jon Voight sayesinde 7 yaşında ilk filminde oynadı. 24 yaşında Interrupted'daki oyunuyla Akademi ödülü aldı. Lara Croft ve Tomb Rider(2001) filmlerinin büyük başarısından sonra Holywood'un en çok kazananları arasına girdi. 3 evlilik yapmıştır. Son evliliği Brad Pitt'ten 3 biyolojik ve 3 avlatlığı olmuştur. Genetik yapısında, Slovak, Alman, Fransız ve Kızılderili kanı vardır. Babası ise Iraquois kanını bilinen(!) sebeplerden daha sonra reddetmiştir. Aslında sadece Iraquois kanını kabul etmeliydi.

Brad Pitt ile boşanması uzun ve olaylı olmuştur. Yasal olarak boşanmış olmalarına rağmen çocukların velayet davası devam etmektedir. Angelina Jolie Mart 2021'deki dava sonucuna hakimin Brad Pitt ile ticari ilişkisi olduğunu ispat ederek davanın yeniden görülmesini sağlamıştır. Önceki sonuç ortak velayetti. Davada çocuklara Brad Pitt'in fiziksel şiddet uyguladığını iddia etmiş ancak ispat edememiştir. Çok sonradan da kendisine fiziksel şiddet uyguladığını iddia etmektedir. Bu durum Brad Pitt'i oldukça üzmektedir. Burada Brad Pitt'in numerolojisini merak edip baktım. Davada oldukça bilge ve etik davranıyor. Jolie boşanma davasında yalana başvurduysa sonuç aynı olur. Komik olan ise 3 yıl içinde 6 çocuğun 4'ünün 18 yaşını geçecek olmasıdır. İkizleri ise 15 yaşında olacaklar.

Angelina'nın yaşamından ilginç başlıklar

Çocukken yılan ve kertenkele topladı. Lisede oğlanları sıkıştırıp onları bağırtana kadar öptüğü için okul yönetimi annesine şikayet etti. İlk mankenlik deneyiminde başarısız oldu. Jolie'nin gururu kırıldı. Kendine zarar vermeye başladı. Daha sonra Jolie bu durumu CNN'e şöyle anlattı:

Bıçak biriktiriyordum ve kendimi kesip acıyı hissetmek benim için bir tür ritüel olmuştu. Bu benim için bir çeşit terapiydi, çünkü kendimi yaşıyor gibi hissediyordum.

Angelina Jolie

14 yaşında okul yönetimi onu okuldan attı. Bir cenaze kaldırıcı olmayı hayal etmeye başladı. Tüm bu süre boyunca siyah giydi. Saçını mora boyadı ve erkek arkadaşıyla yaşamaya başladı. Birçok ünlü müzik grubunun ve müzisyenin kliplerinde oynadı. Slam-dancing yapmaya başladı. 2 yıl sonra ilişki bittiğinde ise annesinin evinin yakınlarında bir yer kiraladı ve okuluna geri döndü. Okuldan "Ben hala punkçı bir çocuğun kalbine sahibim ve her zaman dövmeli punkçı bir çocuk olacağım" düşüncesiyle mezun olduktan sonra tiyatro çalışmalarına ağırlık veren Jolie babasının ilgisizliğinden dolayı babasından soğumaya başladı. Burada Malefiz filminin karakterini ne kadar andırdığını söylemem gerek. Tabii çocukluktaki hali için...

Angelina Jolie 2001 yılında Lara Croft ve Tomb Rider filmi için babası ile yan yana gelmesine rağmen araları yine de düzelmedi. Temmuz 2001'de Voight soyadının kaldırılması ve adının Angelina Jolie şeklinde değiştirilmesi için dilekçe verdi. 2002 yılının Eylül ayında ise resmi olarak soyadı değişti. 2002 Ağustos ayında babası Jon Voigh "Acces Hollywood'a "kızının ruhsal problemleri olduğunu" anlattı fakat Jolie "Ben ve babam konuşmuyoruz. Ona karşı hiçbir kızgınlık taşımıyorum" dedi. Jolie'nin davranabildiği kadar soğukkanlı davranamayan anne Marcheline Bertrand, kızını korudu ve şöyle söyledi: "Angelina'nın ruh sağlığıyla ilgili hiçbir bozukluk yok. Ruhsal ve fiziksel bakımdan, o muhteşem sağlıklı."

Angelina Jolie, CIA ajanı olduğu iddiaları ile de karşılaştı ama elbette iddia olarak kaldı. Bu kısa tanıtımdan sonra isterseniz Angeline Jolie'nin numerolojik yapısına bakalım.

Angelina Jolie'nin genel yapısı

 • Özgür ruhlu
 • Çalışkan
 • Üstüne gitmemek lazım
 • Akışa bırakmak, çocuklar, hayvanlar ve barış iyi geliyor.
 • Liderlik yapmak iyi gelmiyor.
 • Devamlı bir şeyler yapmak istiyor. Özellikle sanat, barış ve çocuklara yardım yardım gibi. (Zaten kendisi Birleşmiş Milletler iyi niyet elçisidir.)
 • Samimiyet arar.
 • Kişiliğinizi hızla çözer
 • Kinci ve intikamcı tarafı ortaya çıkabilir.
 • Duygusal çalkantılarını dengeye getirmeye ihtiyaç duyan birisidir.
 • Kendini tanıtmayı ister.
 • Sevilen birisidir.
 • Söylenenler doğru. Gerçek bir hayırseverdir.
 • Paraya o kadar da önem vermez.
 • İnsan ayırmaz. Eşitlikçidir.
 • Gelecek, uzay, bilimsel konular sevdiği şeylerdir.

-

Genel numerolojik analiz

Dengeli bir kişiliği var. özgürlük ve çalışkanlık en önemli özelliği. Gerçek aşkı arıyor. Akışa bırakmayı öğreniyor. Bunun için sabır çalışması yapmakta.

Angelina Jolie'ye liderlik yapmak iyi gelmiyor dedik. Ancak ona bir kötü haber şu ki önümüzdeki 5 yıl boyunca çocuklarına liderlik yapmak zorunda kalacak. Boşanmasaydı birçok konuyu Brad Pitt'in üzerine atabilirdi. Velayet davası kontrolünde değil. 64 yaşından sonra kendini sadece çocuklarına ve torunlarına adayabilir. Bu yaşlarda bir keyif evliliği de yapabilir önü açık. Ona aşk ve onun ürünü çocuk sevgisi enerji veriyor. Yaşadığını hissetmesi için bunlar gerekli. Bu konuyla ilgili çektiği sıkıntıyı bir röportajda da bahsetmişti. Yukarıda bir paragrafta vermiştik. Onun için aşk evlilikle sonlanmalı. Zaten 3 evlilik yaptı. Çocuklar evlendikten sonra 4. evliliğinde önü açık. Her ilişkisine evlenmek için başladı. Film çevirmeyi uzun yıllar bırakmayacak. Her yaşta film çekebilir.

Brad Pitt'den ayrılma nedeni

Temel neden duygusallık farkı. Angelina Jolie'de duygusallık, empati ve şefkat üst düzeyde. Brad'de ise mekanik zeka rol yapma kapasitesi, teknik konularla ilgili zeka üst düzeyde. Aynı zamanda yöneticisi olduğu bir şirketi var. Ancak duygusal zeka neredeyse hiç yok. Filmlerdeki duygusallık rollerini gerçek yaşamında da aynen taklit ediyor. Duygusal olması gereken yerde öyleymiş gibi davranıyor. Angelina ise bu durumu sevilmiyorum olarak algılıyor. Oysa bu adamın kapasitesi bu. Kasten yapmıyor. "Aşk nedir?" bilmiyor. Onda bir bilgisayarın makine dili var. Mekanik bir insan. "0 ve 1"... Matrix!.. İntikam hissi ve kini bundan. Beni duygusal olarak aldattı diyor. Halbuki aldatmadı. O neyse o. Aslında ikinci eşi Billy Bob'tan ayrılmasaymış daha iyi olurmuş ki vakti zamanında omzuna onun dövmesini de yaptırmış. Gerçekten seviyordu.

Angelina için son olarak

Anne ve babası erken yaşlarda boşanmış. Babasından uzak duruyor. Sonra küsüp soyadını değiştiriyor. Annesiyle de 14 yaşından sonra kalmamış. Ebeveynini sevmediği belli. Evleneceği kişiyi maddi manevi bütün ihtiyaçlarını giderecek şeklide tercih etmeye çalışmış. Elbette hepimiz gibi bildiği kadar. Aslında onun esas aradığı bir aşk evliliği idi. Ama nasıl bir aşk evliliği? İki taraflı... Yaşam önce ona bunu gösterdi ve sonra sabrı ve akışa bırakmayı öğretmeye başladı.

Hayatındaki en önemli şey 6 çocuğudur. Onlar psikolojisini sağlam tutuyor. Ancak tüm yaşamı ölünceye kadar sabretmesini gerektirecek. Aslında bu da iyi. En azından sabredince oluyor.

Angelina yaşamını ağırlaştırabildiği kadar huzurlu olacak. Düşünce akışını zaman zaman durdurarak sakinleşmeyi öğrenmeli (yoga, yürüyüş). Dinamik bir insan ama yaşını da zaman zaman hatırlamalı. "Sınırsız fedakarlık modunu bırakmak ne demek?"; önce bunu öğrenmelidir. Bir şeyi önce fark etmeli, sonra öğrenmeli, sonra da yapmak için çabalamalıyız. Angelina ile ilgili daha fazlası ise kişisel danışmanlık konularına girmektedir.

Bu yazıyı kargala!
0 Yorum