Astroloji

Astrolojide Bu Hafta: Yeniay Aslan Burcunda


Çağlan Tunçbilek 18 Temmuz 16:37

Aslan'da yeniay ve genel özellikleri: Çalışmak istemiyoruz. Sosyalleşme eğilimimiz fazla. Kadınlar kadınlara destek oluyor. Anneyle bir konuda ilgilenmemiz gerekebilir. İştah artışı var. Dirayetli olma ve ısrarcılık var. Eğer varsa çocuk bakımı zor gelecek.

Burçlara göre yorumlar

Koç Burcu (özellikle Yükselen Koç): Çocuklar, romantik partner, kripto, borsa, döviz konuları, diyet için spor, sosyal çevre, babanızın parası konularından birinde bir bitiş ve başlangıç yaşıyorsunuz. İkametgâhınız ya da baba evinde para veya sevgi konularında konuşmak istediğiniz konular var. Belki de konuştunuz bile. İşle ilgili bazı konuları çözmek için harekete geçmek gerektiğini biliyorsunuz. Uygun zamanda dengeli bir şekilde harekete geçin.

Boğa Burcu (özellikle Yükselen Boğa): Ev, ikametgâh ya da baba evi ile ilgili yeni bir başlangıç söz konusu. Tadilat ya da taşınma mı var? İçinizde daha özgür olmak için kaynayan bir enerji var. Küçük eğitim, tanıtım, yakın çevre, kısa seyahatlerle ile ilgili insandan kaynaklanan sıkıntılar sizi üzüyor. Sert gibi görünen bu geçişin sonuçları göründüğü kadar kötü olmayacak.

İkizler Burcu (özellikle Yükselen İkizler): İşle ilgili sorunlar ve sizi kıskananlarla ilgili yapmanız gerekenleri yapmanız gerekiyor. İşinizde yakın olduğunuz kişiler bir tartışma sürpriz değil ya da bunun yerine maddi bir kayba üzülmüş olmanız normal. Yakın çevre ve işten gelen arkadaşlarla ilgili bir bitiş ve yeni bir başlangıç görünüyor. Ancak bu olayları gerçekleştirirken açıklamak ve anlaşılmasını sağlamak zor olacak.

Yengeç Burcu (özellikle Yükselen Yengeç): Kendinizi suçluyorsanız bunu yapmayın. Üzülmek çözüm değil. Fırsatları değerlendirmek için bekleyin. Sadece bu!.. Zorlamayın. Gelecekle ilgili bir plana yönelik girişime odaklanabilirsiniz. Gelir artışı için harekete geçebilirsiniz. Sosyalleşmek için arkadaşlarınızı bir yerlerde toplayabilirsiniz.

Durum eskisinden daha iyi

Aslan Burcu (özellikle Yükselen Aslan): Öfke... Birisine sert davrandınız mı? İstediklerinizi eksiksiz ifade etmek zor geliyor. Toplum önünde bir hareket yaratmanız uygun. Ama bunu yapıp yapmayacağınız size bağlı. Sizi kıskananlar, yakın bildiklerinizden bazıları sizi üzdü mü? Siz de onları üzmüş olabilirsiniz. Güven düşüklüğü inatçılık ve ısrarcılığı getirebilir. Her zaman dengeli olmak, rahatsız olduğunuz kişileri size yakın tutmaktan başka bir işe yarıyor mu? Sizi ve dürüstlüğünüzü sevenler sizle kalır. Siz de sizi sevdiklerini bildiklerinizle kalın.

Başak Burcu (özellikle Yükselen Başak): Gelecekle ilgili umutlanmakta zorluk var mı? Yakında geçecek. Bazılarınız arkadaş gruplarında sıkıntı yaşadı. Kariyer getirisi ile ilgili olumsuz düşünceleri olanlarınız da var. İşinizi ya da kazancınızı beğenmiyor musunuz? Ay sonuna kadar çok fazla yapabileceğiniz bir şey yok. Plan yapın. Bu önemlidir. Ne zaman, ne yapacağınızı ve söylemeniz gerekenleri tam olarak belirleyin.

Terazi Burcu (özellikle Yükselen Terazi): Maddi kazançla ilgili ya da sevdiklerinizle ilgili bazı sorunları çevreniz fark etmiş olabilir. Ama onların bilmediği şeyler de var. Gelecekle ilgili yeni bir plan ya da başlangıç söz konusu ise bu uygun bir durumdur. Bunu tam olarak çevrenize açıklamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ortaklık iyi değil. Ayrılacağınızı bilerek ortaklığa girebilirsiniz. Ona göre savunma yapın. Eğer varsa ortaklık konusunda bir hareket ya da değişim gerekiyor. Değişimle ilgili hareketlenmede enerjinizi iyi kontrol edin. Bu konuyu iş gruplarında ya da görüşmelerinde tam istediğiniz gibi söyleyemiyorsunuz.

Akrep Burcu (özellikle Yükselen Akrep): Etik davranmak için çabalamanız sizi yoruyor. Önemli hareketlenmeler var. Olayların sırasını iyi planlayın birbirine karışmasın. Bazı başlangıçlar riskli de olsa riske girmeye değer görünüyor ve fazladan çaba gerekiyor. Ay sonuna kadar vaktinde harekete geçip hep dikkatli gitmeniz gerekiyor. Bazılarınız babanız, anneniz ya da kendinizin sağlığı ile ilgili küçük işlemler yaptırabilir.

Ağustos daha iyi

Yay Burcu (özellikle Yay Burcu): Hayat felsefeniz, yükseköğrenim, uzaklardaki bir kişi ya da konu ile ilgili yeni bir başlangıç hissi var. Bazı gizli konular ya da başkalarının, çalıştığınız iş yerinin maddi ve resmi evrakları ile ilgili anlaşmazlık söz konusu mu? Bazı zorlu fikir değişimleri oldu mu? Bu konular yine de çok kötü sonuçlanmayacak. Sadece üzebilir.

Oğlak Burcu (özellikle Yükselen Oğlak): Bazılarının birbiri ile bağlı olduğu birden fazla karmaşık konu var. Bu tip durumlara alışkın, duygudan ayrı ve hızlı düşünebildiğiniz için bu işlerle ilgilenebiliyorsunuz.

Kova Burcu (özellikle Yükselen Kova): Evde çalışıyorsanız yaptığınız işle ilgili evden bazı farklı şeyler yaptınız ya da yapacaksınız. Bu size oldukça zor geliyor. Düşünceleriniz hareket etme anlamında çekincelere neden oluyor. İşinizde ya da evde iseniz ev işleri ile ilgili çevreden bekledikleriniz var. Bazı şeylere kızıyor olabilirsiniz.

Balık burcu (özellikle Yükselen Balık): Haklı olduğunuzu düşündüğünüz bir konu ile ilgili bazı şeyleri konuşmuş olabilirsiniz. Yeni bir başlangıç bazı gerginliklerden sonra başlamış. Yeni başlangıçta adil ve etik davrandıysanız sıkıntı yok.

Bu yazıyı kargala!
0 Yorum