Astroloji

ATA DEMİRER VE NUMEROLOJİK ANALİZİ


Çağlan Tunçbilek 18 Mart 18:54

Ata Demirer'in tek kişilik gösterilerine defalarca katıldım. Türkiye’de en beğendiğim birkaç sanatçıdan birisidir. Sesi doğuştan güzel, doğal çalgı aleti çalma, espri ve oyunculuk yeteneği olan komple dolu bir sanatçı. Sanat enerjisini zamana yayarak akıllıca da kullanabilmiştir. Yaptığı bütün sanat çalışmalarında ya başarı ya da büyük başarı sağlamıştır. İzleyiciye verdiği etki, gerici değil gevşeticidir. Bu da ona sevimli bir görünüm vermektedir. Piyanist şantörlük, tek kişilik gösteri (1000 den fazla oyun), tiyatro, film ve dizi oyunculuğu yapmıştır. 2012-2014 arasında ise iki buçuk yıl süren bir evlilik yapmıştır.

Şimdi isterseniz Ali Ata Demirer’in numerolojik analizine geçelim (Doğum tarihi Wikipedia’dan alınmıştır).

Genel kişilik yapısı

 • Üstat sanatçı.
 • Gerçek anlamda lider.
 • Dışarıdan sabırlı görünür.
 • Kıskananı çok.
 • Aşk konusunda şanssızdır.
 • Ona en iyi gelecek şey aile kurmaktır.
 • Sanatın, tüm hayatını doldurması ona iyi gelmiyor.
 • Evde oturmak iyi gelmiyor ama bir o kadar da ev kuşu.
 • Sanat yapmak iyi geliyor.
 • Yemek yapmak ve yemek ona enerji veriyor.
 • Deniz onun için vazgeçilmezdir.

Genel durum

İkinci defa evlenmesi söz konusudur. Önü açık (16.03.2022). İş, özgürlük, gezi ve dünyayı tanıma konusunda daha fazla şanslı olamazdı. Onu iş konusunda durdurmak zor çünkü yaratım onu en üst noktada destekliyor. Gizli düşmanı ve onu kullanmak isteyenler de çok. Esas kıskanılma nedeni, yeteneğinin yanında iyi insan olmasıdır. 2027’ye kadar ailesi ile ilgili konuları akışa bırakabilmesi onu komple bir lider haline getirecek. 2027’den sonra ruhsal konular onun ilgisini daha fazla çekecek.

Ata Demirer belki de ruh eşini aramaktadır. Sevilmek istiyor ve aşk yaşamak istiyor ama fark etmesi gereken bir şey var; ilk aşkı "sanat". Bu nedenden onun aşk için çok sabırlı olması ve zaman zaman aşkını sanata tercih etmesi gerekmekte. Onun bu durumu, aşk arayan bir kadın için sıkıntı yaratacaktır. Bir diğer çözüm ise sevgi ve aile kurumuna önem veren bir eş seçimi olacaktır.

Ata Demirer’e sanat yapmak iyi geliyor ama öyle bir denge tutturmalı ki sanata ara verdiği zamanlar çok olmamalı. Sanat yaparken ailesine ayırabileceği zamanları da önceden planlamalıdır.

Kısaca Ata Demirer

Özet olarak aile kurmak ona çok iyi geliyor. O zaman aile kuracak. Sanatı ailesine tercih etmeyecek. Bunu yaparken de sabretme kararını önceden alacak. Bu şekilde sanat yapmaya devam edecek. Kıskanan çok olduğu için aile yaşamını topluma göstermeyecek bir yapı oluşturması da gerekir. Özellikle 2026 sonuna kadar bunu yapabilirse, evliliğin devamını büyük ihtimalle ömür boyu sağlayacaktır. Ayrıca arkadaşları ile geçireceği zamanı da eşiyle planlaması uygun olacaktır. Liderlik enerjisini evlilikte dizginlemesi kritiktir.

Ata Demirer Fazla olduğunu düşündüğü kilolarını vermesi sağlık açısından uygundur. Ancak uygun birisi ile evli kalabilmek fazla olduğunu düşündüğü kilolarıyla ilgili değildir. Bir kehanette daha bulunalım. İkinci eş de aşka ve evliliğe inanan bir kadın olacak. Bu kişiyi bulmak için beğendiği kadınlara değil sadece onu beğenenlere bakması uygundur. Bu durum birçok sorunu önemli oranda halledecektir. Örneğin; güvensizlik, kaybetme korkusu ve duygularını doğru aktarma endişesi… Evlilikte kendi değerini bilmelidir. Alma verme dengesini korkmadan ayarlamalıdır. Fazla değil, gerektiği kadar verici olmalıdır.

Evlendiği zaman enerjisi artacak ve özgürlüğünü kaybetme korkusu ile kesintili çalışma yerine, daha düzenli çalışmayı tercih edecektir. Eşinden ve ailesinden ayrılıp işe gittiğinde özgür hissedecektir. İş boğduğunda işten ayrılıp ailesine gitmek yine özgür hissettirecektir. Özellikle bu anlattıklarımız 55 yaşından sonra daha fazla gündemde olacak.

Son olarak

Ata Demirer’in etrafında çoğu zaman karşı cinsten onunla ilgilenen birden fazla kişi olmakta. Çok hızlı yakınlaşma yaşayıp bir o kadar hızla ilişkinin bitmesi Ata Demirer’i çok üzmekte ve çoğu zaman kendinde kusur bulabilmektedir. Yine burada işten gelen evlilik ve ortaklıklarda risk var. Hem iş hem de eş konusunda, belki de doğru olan tanışma bölümünü uzun tutmak olacaktır. Çünkü Ata Demirer’in aşk hanesinde karşı cinsle zihinsel paylaşım çok akıcı görünüyor. Biran evvel evlenmek yerine bunu doğal akışına bırakmak ikinci evliliğin daha sağlam olmasını sağlayacaktır. Burada sanatçı kendine güvenmelidir. Yine kısa iş ortaklıkları mümkünken uzun iş ortaklıkları onun için riskli görünmektedir.

Ata Demirer’in bu söylenenleri yapması eş, evcil hayvan, çocuk üçgenini sağlayacaktır. Çünkü o zeki, barışçıl, hayvan ve çocuk sever, bütünleştirici, derinlerde bilge bir yapıya sahip olan duygusal bir insandır.

Bu yazıyı kargala!
0 Yorum