Astroloji

BEYAZIT ÖZTÜRK VE NUMEROLOJİSİ


Çağlan Tunçbilek 10 Nisan 17:22

Artvinli bir baba ve Bulgaristan göçmeni bir annenin oğlu olan Beyazıt Öztürk, 12 Mart 1969 tarihinde Bolu'da dünyaya geldi. Baba tarafından Gürcü asıllıdır.

Resim-heykel sanatçısıdır. Lisanslı basketbolcudur. Beyazıt Öztürk 1999 yılında “Beyaz Türküler” adlı bir de türkü albümü çıkardı.  Aktüel dergisinde, "Kardan Adam" adını verdiği köşe yazıları yazmıştır. Ayrıca Okan Üniversitesi Danışma Kurulu üyesidir.

90’ların başında ilk olarak radyolarda program yapımcısı olarak başladı. Daha sonra yaptığı programda başarı elde etti. Aynı anda bir mizah dergisinde de “karikatüristlik” yaptı. "Beyaz" takma adını ilk defa bu dergi için çizdiği karikatürlerin altında kullandı. Eskişehir'de geçirdiği bu dönemde, iki heykel, iki seramik, bir karikatür sergisi açtı. Beyazıt Öztürk, son olarak da bir karma seramik sergisine katıldı.

Yükseliş

Ömer Karacan’ın kurduğu Radyo Klas’ta "Gece Tavuğu" adlı programı yaptı. 1995'te Number One TV’ye geçti. Burada büyük ilgi gördü, tanınırlığı arttı, 1990'lı yılların ortalarında, kariyerinde radyoculukla başlayan bu süreç, televizyon programları ve stand-up gösterileriyle devam etti.

Birkaç yıl sonra Kanal 6’ya geçti. Ancak, Beyazıt Öztürk'ün adının ülke çapında ünlü hâle gelmesi kana D’deki “Beyaz Show” isimli “talk-show’dur. Bu “talk-Show” bir yıl hariç 1996-2018 arası aralıksız sürmüştür. Beyaz Show, komedi ve eğlence unsurlarını da içermesiyle Türk halkı büyük beğeniyle karşıladı.

Beyazıt Öztürk, birçok televizyon kanalında farklı türlerde programlar da sundu. Başta “Yetenek Sizsiniz” ve “O Ses Türkiye” olmak üzere beş yarışma programına sunucu ya da jüri üyesi olarak katkı verdi. Altı filmde oynadı. “Hacıvat ve Karagöz neden öldürüldü?”  ve “Eyvah eyvah 2” son iki filmidir. Candan Erçetin’le “Yıldızların Altında” isimli müzikalde de oynamıştır.

Şimdi isterseniz toplum önünde çizgisini hiç bozmamış bu önemli sanatçımızın numerolojisine geçelim.

Kişilik analizi

 • Çalışkan.
 • Özgür ruhlu.
 • Üstat sanatçı!
 • Yaptığı işte öncü ve vizyoner
 • Durdurulamaz bir organizasyon yeteneği var.
 • Anaç ve sevgi dolu görünüm.
 • Etrafa dengeli bir sevgi enerjisi yayıyor.
 • Konuşurken duygusal (dıştan her zaman belli olmuyor)
 • İnandığı bir işte sebatlıdır. Ayrıca perde arkasında işin başarısı için liderlik özelliğini gerektiğinde ortaya koyar.
 • Samimi ve dengeli bir liderlik anlayışı var.
 • Aşk iyi geliyor.
 • Sanat ve hitap yeteneğini maddi kazanç için (psikolojisini ve fiziğini) zorlayıcı bir şekilde kullanmak iyi gelmiyor (duymasın biz memnunuz)
 • Bilgelikle ilgili konular ona enerji veriyor.
 • Yalnızlığı seviyor.
 • Kıskananı çok fazla

Beyazıt Öztürk'ün Numerolojik Analiz

Yaklaşık 8 yıldır (2014-2022), olaylar Beyazıt Öztürk’ün kontrolünde değildi. Doğasında akışa bırakabilme özelliği var. Bu dönemdeki ayrılıkları ve gelen işleri olduğu gibi kabul ettiği için kariyer getirisinde hiçbir sıkıntı olmadı. Ancak önümüzdeki yılın ilk 3 ayından sonra yavaş yavaş liderlik özelliği ön plana çıkacak. Böylece yıllar geçtikçe ipleri ele alıp kariyerini daha da ileri götürecek.

Sanat açısından en üst düzeyde yeteneği olmasına rağmen “r” harfini söylemedeki sıkıntısı onun özgüven konusunu aşmasında güçlük yaratmış. Bu zorluğu en çok 19 ile 28 yaş arası hissetmiş. Pes etmeyerek hitabet konusundaki bir işte zirveye çıkarak birinci dersini gerçekleştirmiştir.

İkinci dersi ise aile kurma konusudur. Aile kurmada şanssız birisidir. Etrafında bu konuda kıskançlık enerjisi fazladır. Bazen en önem verdiğiniz konuyu başarmak çok kolayken en zor konunuz haline gelebilir. Bu hayatta dersi olmayan var mı?

Burada karmaşık bir döngüden bahsedebiliriz. Aşk iyi geliyor. Yalnızlık iyi geliyor. Bilgelik iyi geliyor. Ama mantık baskın olduğu için aşktan ziyade aile kurmaya öncelik verme tıkanmaya neden oluyor. 

Evliliğe götürecek çözüm

Kişi aile kurmaya önem verirken evlenmeyi düşündüğü insana fazla eleştirel bakabilir. Ayrıca tam kendinize benzeyen birisini aramak yerine sizi sevdiğini düşündüğünüz kişiye daha hoşgörülü yaklaşabilirsiniz. Her zaman kendini haklı görmenin belki de gereği yok.

Belki de karşının kendisini haklı görmesini içsel olarak pek önemsememek ilişkiyi yürütecek bir anahtar olabilir. Konu eğer temel değerleriniz değilse bırakın sevdiğiniz insan arada bir kendini haklı görsün. Bazen de siz ona onun size gösterdiği ilgiden daha fazla ilgi gösterin. Karşının size ilgi göstermediğini düşündüğünüz dönemleri onu bırakmak yerine aksine şarj olma dönemleri olarak görün. Elbette bu ilgisizlik devamlı değil belli bir dönem olmalıdır. Eş duyum ilişkinizi geliştirecektir. Herkese eş duyum yaparken eş adayınıza eş duyum yapmayı unutmayın. Tüm bu anlatımlarımız evlilik imzasının atılma anına kadar olan kısım için geçerliydi.

Beyazıt Öztürk özel hayatının gizliliğine çok önem veren birisidir. Bu nedenle toplum önünde birisini sevdiğini göstermesi hiçbir zaman sansasyon için değildir.

Beyazıt Öztürk iyi bir ebeveyn olacak kapasiteye sahiptir. Kendi ebeveynlerini içgüdüsel olarak hiçbir zaman üzmek istemez. Tavizsiz bir şekilde öfkesini bastırır. Pasif protesto yapabilen bir yapısı var. Çok ender olarak uyumsuzluk göstererek herkesi şaşırtabilir. Bütün esprilerini duyamadık. Bu durum öncelikle bizim için bir eksikliktir.

Son söz

2023 ile 2024 nisan ayına kadar hukuki konulara dikkat etmesi gerekecek. Dürüst ve iyi niyetli olduğu için onu kullanmaya ya da kandırmaya çalışanlar başarılı olamayacak. Uzun süredir önem verdiği konularda akışa bağlı kalmak zorunda olması onun akışa bırakma özelliğini geliştirdi. Bu dönem 2023 başında bitecek. 2023’ten sonra evlilik konusuna daha bilgece yaklaşabileceği bir dönem başlayacak. Evlilik konusu en az iş konusu kadar önem kazanacak. Ancak bu durum onun evlenip evlenemeyeceği konusuna bir açıklama getirmekten ziyade sadece içsel olgunluğunu göstermekte.

Alıntılar: wikipedia.org

Bu yazıyı kargala!
0 Yorum