Astroloji

BURÇLARA GÖRE BİZİ OLGUNLAŞTIRAN KONULAR


Çağlan Tunçbilek 14 Şubat 11:18

Koç Burcu (özellikle Yükselen Koç): Aile ile ilgili konular, ev sahibi olamamak, yaşadığımız evi beğenmemek bizi üzüyor olabilir. Eşimizden ayrılmak ve yerini dolduramamak ya da eşimizle olan uyumsuzluğun verdiği bir acıya sahip olabiliriz. Babamızla ilgili bir konu da bizi zorluyor ya da üzüyor olabilir. burçlar

Boğa Burcu: İstediğiniz gibi iletişim kuramamak... İletişim konuları ile ilgili bir işte gönlünüze göre çalışamamak... Kardeş kuzen ya da yakınlarınızla istediğiniz standartta ilişki kuramamak... Özellikle bu aralar bu konularla ilgili yaptığınız atak ya da konuşmaların etkisiz olması üzücü. Kısa gezileri sevmenize rağmen her seyahatte ufak tefek sıkıntıların olması da öyle... Orta uzunluktaki temel eğitimlerden de istediğiniz verimi alamamak sizi üzüyor.

İstediğiniz gibi bir iletişim nasıl sağlarsınız?

İkizler Burcu: İşinizde evinizdeymiş gibi hissetmek istiyorsunuz ama kader müsaade etmiyor. Bu sizi kimsenin tahmin etmediği kadar üzüyor. Eğer işiniz yoksa ev işleri sizi çok sıkıyor ve bu işleri bir yaşam dersi gibi görüyor olabilirsiniz. İş konuları için danışma alın.

Yengeç Burcu: Sizi devamlı kıran birileri varsa bu sizi yalnızlığı sevmeye itmiş olabilir. Özellikle son 11-12 yılda eşiniz ya da ortağınızla olan uyumsuzluk sizi çok zorlamış olabilir. Anlaşılmamak, affedilmemek ya da affedememek konuları gündeme gelmiş olabilir. Akışa bırakmak çözüm olacaktır. Güven kaybını geri getirmek zordur. Yaralı kısma dokunmamak olabildiği kadar tedaviyi sağlar. burçlar

Aslan Burcu: Gizli düşmanlar, kıskananlar sizi hep yorup üzecek. Aslında belki bir gün üzülmenin anlamsızlığını fark edersiniz. Bazılarınızda belki gizli bir aşk ve onun verdiği üzüntü de olabilir. Rüyalarınıza fazla takılmayın.

Başak Burcu: Gelecekle ilgili umutlarınızdaki umutsuzluk var. Kariyer getirinizle ilgili umutsuzluk var. Arkadaş gruplarından bir süre sonra sıkılıyor olabilirsiniz.

Terazi Burcu: Toplum önü duruşunuzla ilgili tatminsizlik var. İş, kariyer, eş ve işinizle ilgili almak istediğiniz küçük eğitimler ve belki zaman zaman bazı konularda annenizle ters düşmek sizi üzüyor olabilir.

Akrep Burcu: Hayat felsefelinizin gerçekliği ile ilgili kendinize dahi itiraf etmediğiniz şüpheleriniz olabilir. “Çok özgüvenli görünüyorum ama doğru mu yapıyorum?” düşüncesi ya da daha iyisi olabilir düşüncesi sizi üzüyor olabilir. Uzaklarda bir şeyler aramak sizi tatmin etmiyor ya da uzaklarla ilgili planlarınızın hiçbir zaman gerçekleşmeyeceğini düşünmek sizi üzüyor olabilir. Üniversite ve yükseköğrenimle ilgili içinizde ukde kalan şeyler, uzaklarda eski ya da ulaşılamamış önemli birisi olabilir.

Yay Burcu: Başkalarının paralarıyla, angarya işleriyle uğraşmak sizi çok yoruyor ve üzüyor. Ortaklık yaptığınız kişilerden gelmesini beklediğiniz paraların maddi değerlerin gelmemesi ya da ortaklıklardan beklediğiniz getiriyi alamamanız, tüm yüksek potansiyelinizle rağmen gerçekleşmemesi... Bunlar da sizde üzüntü yaratıyor. burçlar

Sabır

Oğlak Burcu: Eşiniz ve yaptığınız ortaklıklarda tat almıyor olmanız sizi en çok üzen konulardandır. Yine en güvendiğiniz kişilerden aldığınız danışmanlıklar kaldıramayacağınız kadar dürüstçe olduğunda üzülüyor olabilirsiniz. İşle ilgili olarak bazı hukuki davalarda bulunma zorunluluklarınız olması sizi oldukça üzmüş olabilir.

Kova Burcu: Başkasının yanında çalıştığınızda bir türlü yapamadığınızı görmek sizi çok üzüyor olabilir. Ev işleri de sizi çok yıpratır. Evcil hayvan konusunda dikkatli olmanız gerekir. Beslemeyin ya da balık, kuş gibi şeyler besleyin. Mide şikayeti olabilir. Psikolojinizin devamlı zorlandığını hissetmek sizi üzüyor.

Balık Burcu: Aşk, romantizm, vakitlice çocuk sahibi olma konusunda, sosyal çevre ve gönlünüzce spor yapma konusunda, borsa, kripto para, döviz gibi spekülasyon konuları ve babadan para alma konusunda üzüntüler yaşıyor olabilirsiniz.

Bu yazıyı kargala!
0 Yorum