Sanat

ED SHEERAN VE KADERSEL NUMEROLOJİSİ


Çağlan Tunçbilek 17 Şubat 14:29

Ed Sheeran, günümüzde popüler müziğin zirvesindeki birkaç isimden birisi. Şöyle bir baktığımızda 4 parçasının Youtube'da milyarlarca görüntülemeye sahip olduğunu görüyoruz. Bir parçasının ise Youtube'da 5.6 milyar defa dinlendiğini görüyoruz. Tüm müzik platformlarında ne kadar dinlendiği ise belirsizdir. Aşağıdaki röportaj alıntısından sonra kadersel numerolojisinden bahsedelim ve "Edd Sheeran kimdir?" sorusuna daha farklı bir şekilde cevap vermiş olalım.

Şarkıcı, “Man man man” podcastinin bir bölümünde “Ben çok erkeksi bir insan değilim” dedi.

“Çocukken biraz eş cinsel olduğumu sandığım kesin bir kadınsı yanım var.”

Ed Sheeran

Shape of You şarkıcısı, sevdiği birçok şeyin geleneksel olarak kadınsı faaliyetler olarak kabul edilebileceğini açıkladı. 2018'de şu anki eşi Cherry Seaborn ile evlendi. 2020 de bir bebekleri oldu (Lyra). Ed’in eşi bir hokey takımı oyuncusudur ve bu takımın oyuncularıyla da iyi arkadaş olduğunu belirtiyor. (US Magazine dergisinden alıntıdır)

Ed Sheeran’ın numerolojik analizi

Ed Sheeran’nın numerolojisine baktığımızda 5 temel özelliği ön plana çıkıyor.

  1. Özgür ruhlu,
  2. Çok çalışkan,
  3. Çok dengeli bir liderlik ruhuna sahip
  4. Şefkatli, çocukları, hayvanları seven, barışçıl, hoşgörülü, nazik bir insan. İyi ebeveyn potansiyeli var.
  5. Sabırlı

Diğer taraftan zayıf noktası ise aşk ve sevilme ihtiyacının fazlalığı.

Yolunu kendi belirlemiş bu onun “özgürlüğü”. Çok çalışkan ve çok genç yaşlardan itibaren makine gibi aralıksız sahne almış. Büyük küçük demeden çıkan işleri kabul etmiş (sabır). Çalıştığı yerlerde uzun süre kalabilmesi dengeli olduğunu ve işinde gerçek bir lider olduğunu göstermekte. Ayrıca iyi bir ebeveyn ruhunun olduğunu stüdyo ekibinin hepsine istedikleri markalarda araba hediye etmesinden anlıyoruz. İstese yapmaz.

Para kazanmaya ve başarıya devam edecek

Aşk ve sevilme sıkıntıları onun için kadersel. Bu durumu bir kenara bırakırsak 2046'ya kadar kaderinde başarının olduğunu görüyoruz. Bu onun için çok güzel bir şey. İçinde hala unutmadığı bir aşk var. Sadece kendi içinde yaşadığı ve kimseye göstermediği bir durum... Evliliğini yürütmesi için çok sabırlı olması gerekiyor. Çocuğu şuan hayatının merkezinde. Eşiyle çıkabilecek anlaşmazlıklara sabır göstermeli. 2026 ve 2027’de evliliğinde bir sıkıntı olabilir. Bunu aşabilir mi? Cevap, evet. Zirve bir tane olduğu için 35 veya 36 yaşlarında artık çıkabileceği daha yüksek bir zirve kalmayacak. Yine 2046'ya kadar bu şöhreti çok güzel yönetip parasal anlamda kazancına devam edecek.

2023 Şubat'a kadar (çocuğu ana sınıfına başlayıncaya kadar) ailevi konular üstünde etkinliği yok. Akışa bırakmak zorunda. Ama çocuğu 6 yaşının içindeyken ailesi ile ilgili bazı konularda liderliği ele alacak. Bu açıdan eril yapıdaki eşi oldukça zorlanacak. 2026 ve 2036 yılları arasında aşk ve sevilme konularında duygusal anlamda sıkıntıları olabilir.

Ed’in ebeveyni de sanatçıydı. İlköğretim yıllarında öğretmenleri Ed hakkındadoğal sanatçı olduğu raporu düzenlemiş. Yazma, oyunculuk (tiyatro) ve müzikal yeteneği var. Aslında yazma yeteneği göründüğünden çok daha fazla. Yukarıda yazdığımız beş özelliğe trende göre yüksek iş yapma kapasitesini de ekleyebiliriz. Bununla birlikte açıkçası yaptığı müzikten çok daha üst düzey müzik yapmaması maddi başarıyı yakalama isteğinden kaynaklanmakta. Eminim ki evinde kendisinin yapıp sadece kendisinin dinlediği besteleri vardır.

Kadınlar ve Edd

Kadınlar samimi acılarını üstün yazma yeteneği ile birleştirebildiği için onu seviyor. Üstün sanatsal yeteneğini kliplere de dökebildiği için şarkıları, özellikle kadınlar üzerinde büyük etki yaratmakta.

Britanya’da İrlandalı, İskoç ve Galli müzisyenlerin sanatlarının daha özel olduğu ve İngilizlerden ayrıldığı söylenir. Bu benim fikrim değil sadece söylenti. Yani daha melodik, daha yaratıcı aranje ve fabrikasyon olmayan üstünde düşünülmüş klipler yaptıklarını söyleyebiliriz. Kim bilir? Belki de Ed Sheeran’ın bir avantajı da içinde İrlanda kanı olmasıdır.

Bu yazıyı kargala!
0 Yorum