Astroloji

KEMAL SUNAL NUMEROLOJİK ANALİZİ


Çağlan Tunçbilek 25 Şubat 10:13

Kemal Sunal Türk sinema tarihinin en sevilen sanatçılarından birisiydi. 56 yaşının içindeyken içinde benim de bulunduğum geniş bir hayran kitlesini geride bırakarak vefat etti. Sevilen sanatçının vefatı tüm Türkiye'yi kedere boğdu.

Sanat hayatına lisede tiyatro ile başlamıştır. Kenterler, Devekuşu Kabare, yönetmen Ertem Eğilmez, Hababam Sınıfı, İnek Şaban ve oynadığı filmlerin çoğunda iyi ve saf bir insan karakterini canlandırması sanat hayatının özeti gibidir. Filmleri sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde hala ilgiyle izlenmektedir.

Yapılan röportajlarda kendisi için “sessiz ve soğuk” ifadelerini kullanmıştır. Şimdi bu yetenekli sanatçımızın numerolojik analizine geçelim.

Kemal Sunal’ın numerolojik özellikleri

  • İyi bir insan
  • Erteleme özelliği var.
  • Kuralcı. Kurallarına en başta kendisi uyuyor.
  • Yardımsever. Yardım etmeden duramaz.
  • Kutsalı aile… Yaptığı her şeyi aslında ailesi için yapmış.

Dengeli bir kişilik yapısı var. Hayatı liderlik ve özveri ile geçmiş. Bunun meyvesi ise akışa bırakmayı öğrenmek olmuş. Kemal Sunal’ın en kritik rakamları 1 ve 4'tür. Bunun etkilerini birazdan açıklayacağız.

Temel özellikleri ile ilgili hayatından örnekler

Erteleme özelliğini liseyi 11 yılda bitirmesinden anlıyoruz. İyi bir insan çünkü mektup yazanlara kendi el yazısıyla cevap verip mektupları bizzat kendisi postalamış. Burada hem kuralcılık, hem iyilik özelliği etkisini göstermektedir

Kutsalının aile olduğunu sosyal medyada ailesi ile ilgili çok az bilgiye erişebilmemizden anlıyoruz. Eş seçerken kendisiyle ilgilenen kadınlar dikkatini çekiyor. Buradan ilk önce eşinin Kemal Sunal’la ilgilenmiş olacağını söyleyebiliriz. Filmlerdeki kusursuz oyunculuğunu yeteneğinin yanında kuralcı ve sorumluluk sahibi olmasıyla açıklayabiliriz.

Babasının bir markette çalışarak emekli olması, çocukluğunda babasına hasret kaldığını göstermekte. Özellikle 9 yaşına kadar. 18 yaşına kadar da muhtemelen bir aşk acısı çekmiş (birçok kişinin yaşadığı gibi).

Numerolojik yapısı, yakınları ile ilgili ani ve beklenmedik olaylar yaşadığını göstermekte. Kemal Sunal’ın maddi durumu iyi olsaydı belki de daha geri planda bir iş yapardı. Sadece tiyatro oyuncusu olarak kalabilirdi. Özellikle ünlü olması onu ailesi ile ilgili bir sorun çakacağı konusunda hep korkutmuş. Ailesi bazı konularda tanınmış olmasıyla ilgili sıkıntı çekmiş olabilir. Yukarıda söylediğimiz gibi onun için aile her şeyden önemlidir. Kemal Sunal ailesini geçindirmek için her türlü özveri ve sıkıntıya katlanabilecek bir insandı.

Takıntıları olan bir karakterdi

Kemal Sunal'ın kuralcılığının yanında takıntıları da vardı. Deniz araçlarına ve uçağa binmeyi sevmezdi. Şimdi bu noktada 1 ve 4 konusunu konuşalım. 4. çakra, kalp (anahata) çakrasıdır. Bir ise liderlikle ilgilidir. Tüm hayatı boyunca etik kurallara ve kendi özel kurallarına uymaya çalışırken dengeli liderliğini sabır ve özveriyle birleştirmiş. Çocukluğunda hayalinde geliştirdiği ideal aile kavramını kendi ailesinde uygulamaya çalışmış. İşte bu durumlar kalp hastalığına neden olabilecek konulardır. Kemal Sunal’ın hekimi sanatçının vefatından önce kalp ilaçları kullandığını bildirmiş. Uçak fobisi bu durumla birleşince hepimizi derinden üzen bu olayın meydana geldiğini düşünebiliriz.

Son olarak kişiliğini biraz daha netleştirelim. Kemal Sunal denizi çok seviyordu. Canı isterse güzel yemek yapardı. Müzik onun için önemli idi. Öfkeliydi ama göstermezdi. Onun için aşktan ziyade sevmek önemliydi. Ayrıca uykuyu da severdi. Sabırlı ve çok da sabretmek zorunda kalmış.

Böyle sanatçıların olduğu bir ülkede doğmak gururuyla anısına selamlar!

Bu yazıyı kargala!
0 Yorum