Astroloji

MARS BALIK'TA 15 NİSAN – 23 MAYIS 2022


Çağlan Tunçbilek 18 Nisan 20:18

Mars Balık'ta… 23 Mayıs 2022’ye kadar yükselen burcumuza göre değişik konularda duygusal tepkiler vereceğimiz yeni bir döneme girdik. Hayırseverlik kapasitemizi en üst düzeyde kullanıyoruz. Her burç için ayrı ayrı söyleyeceğimiz konularda insanların bizden yardım istediğini göreceğiz. Aslında istenmemesi gereken çok da hoşumuza gitmeyen küçük ya da büyük istekler olacak. Gereğinde "hayır" demeyi bilin ve buna da üzülmeyin. 21 Nisan'a kadar karşınızda dürüst olmayan istekler göreceksiniz. Bu da az veya çok sizi öfkelendirecek. Bu dönemde mantığı olmayan işlerle ilgili kahramanlık yapmaya gerek yok.

29 Nisana kadar yoğun rüyalar görebiliriz. Mars'tan beklendiği kadar enerji alamayacağız. Zaman zaman yalnızken değersiz hissedebiliriz. Aniden ortaya çıkarmadan önce planladığımız işleri gizleyebiliriz. Her çeşit ilişkide dalgalanma olabilir. Ne zamana kadar? 29 Nisan'a kadar...

30 Nisan'dan 15 Mayıs'a kadar yapacağımız işlerde gelecek desteklere odaklanabiliriz. Beklediğimiz ya da beklenmedik destekler gelecek. Özellikle işimizdeki yön değişikleri 30 Nisan'daki Güneş tutulmasının itkisiyle daha belirgin olacak. Duygusal davranmayın! Mantıklı olun. Ani karar yanlış karar vermemeye çalışın. Ne zaman? 30 Nisan – 15 Mayıs arası...

12 Mayıs-23 Mayıs arası başkalarının yönlendirmesiyle harekete geçmek riskli. Tekrar edelim riske girmeyin.

Şimdi de Mars’ın burçlara göre etkilerini inceleyelim.

Burçlara göre Mars Balık’ta

Koç Burcu (özellikle Yükselen Koç): Daha çok gözlem yapıp pek harekete geçmediğimiz bir transit dönemi. Özellikle işinizde hareket varsa, size söylenen dışında dolap çevirenleri takip edin. Bunu araştırın. Önleminizi alın. Özgüveniniz biraz düşecek ama yapmanız gerekenleri yapmak zorundasınız. Ayağa kalkın ve yapın. Eğer sadece ev işi yapıyorsanız ev ahalisini inceleyin; neler yapıyorlar? Yapılacakları size de söylesinler. Ateşli hastalıklara dikkat edin. İhtiyacı olan arkadaşlarınıza destek vereceksiniz

Boğa Burcu (özellikle Yükselen Boğa): Ramazan'da iftara çok çağırılabilirsiniz. Sosyal medyada ve gerçek hayatta arkadaş gruplarıyla buluştuğunuz bir transit dönemi.Her türlü gruba hareket getirip grubu dağıtabilirsiniz; dikkat! Grup planlarınız zorlayıcı olduğu için talep görmezse şaşırmayın. Gelecekle ilgili çılgın planlar yapabilirsiniz. Aslında yaptığınız gelecek planını güvendiğiniz bir arkadaşınızla yaparsanız güzel bir sonuç alabilirsiniz. Özel sektörde çalışanlar için; maaş ödemelerine dikkat!

İkizler Burcu (özellikle Yükselen İkizler): İş ve eş konusunda kandırılmaya müsaitsiniz. Eğer hırsınıza hâkim olamazsanız yine eskisi gibi olacak. Size uygun olmayan bir işte farklı olmayan bir kazanç elde ederken mutlu olmayacaksınız. Yeni bir iş ya da çalıştığınız işte yeni bir konum için mutlaka güvendiğiniz birisinden destek alın. Htta profesyonel danışma alın. Ebeveyninizden ziyade kendi kişiliğinizle şartlarınızı birleştirerek en olumlu için harekete geçmelisiniz. Durum böyle değilse pozisyonunuzu korumak en uygunudur. Yeni bir fırsat bekleyin.

Danışmadan, araştırmadan, düşünmeden işe başlama!

Yengeç Burcu (özellikle Yükselen Yengeç): Fikirleriniz konusunda tutucu ve cesaretli olduğunuz bir dönem. Ancak bir o kadar da fikirlerinizi savunmak için risk de alabilecek durumdasınız. Bu durum sizi kandırılmaya müsait hale getiriyor. Güvendiğiniz kişileri bu sefer dinlemek size gerçek çözümü getirebilir. Dikkat! Yüksek öğrenim, uzak yolculuklar için cesaretli bir karar aşamasındaysanız bir büyüğe ya da tecrübeli birisine danışın. Uzaklardaki birisi sizi yanlış yönlendirebilir. Dikkat.

Aslan Burcu (özellikle Yükselen Aslan): Sosyal medyada kendin stalk yaparken bulabilirsiniz. Tadını kaçırmazsanız kötü değil. Bekâr olanlar mantık ilişkisi düşünebilir. Evli olanlar gelecekle ilgili bazı derin planlar yapıyor olabilir. Haziran'a kadar yeni bir ortaklık işine girmeyin. Eğer ısrarlıysanız Haziran'a kadar erteleyin ve bu dönemde iyi düşünün derim. Özellikle özel işlerini, özel konularınız ve işinizde başkalarının paraları ile ilgili konularda oldukça enerjiksiniz. Kafanızda birkaç konuda planlar planlamalar var.

Başak Burcu (özellikle Yükselen Başak): Evliyseniz eşiniz sizi sinirlendirecek. Ortak işte ortak sinirlendirir. Aslında Mars'ın balıkta olması başlıca neden olmak üzere sizi herkes küçük küçük sinirlendiriyor gibi gelecek. Üstelik çoğunda da haklı olacaksınız. Süresi 40 gün. 23 Mayıs'a kadar... Sonlara doğru doğal olarak direnciniz düşecek. 13-23 Mayıs arası daha sertleşebilirsiniz. Bir de kandırmaya çalışmaları bardağı taşıran son damlalar olacak.

Sabır sabır sabır

Terazi Burcu (özellikle Yükselen Terazi); İş konusunda enerjik ancak memnuniyetsiz konumdasınız. İşinizde detaylarla çok ilgileniyorsunuz. Çevrenize yardımcısınız. Ev işlerinde heveslisiniz ya da evden de ek çalışma yapıyorsunuz. Pratiksiniz. Çalıştığınız yerde yapmaya çalıştığınız küçük değişiklikler engelle karşılaşırsa başaramayabilirsiniz. Herkesi ikna etmeden değişim için zorlama yapmayın. İş teklifi aldığınız bir dönem olabilir. Ama kandırılma ihtimaline karşı yeni işi iyi inceleyin. Güvendiğinizi birisine danışın. Evde ve işte küçük kazalar olabilir. İşte üşütüp ateşlenebilirsiniz. Kas tutulması olabilir.

Akrep Burcu (özellikle Yükselen Akrep): Diyet ve spor düşündüğünüz bir dönem ya da diyet için spora başlayabilirsiniz. Eğlence ve çılgınlık yapabilirsiniz. Sırf değişiklik olsun diye eğlence tarzınızı bu dönemde farklılaştırabilirsiniz. Bekârlar için, karşı cinsten ilgi artışı var. Kur yapabilirsiniz. Romantik konularda cesaretli hissedebilirsiniz. Kontrolsüz güç, güç değildir. Aşırı cesaret sıkıntılara da neden olur. Kumarda ciddi kayıp olabilir. Kripto, döviz, borsa konularında aşırı cesaret gösterirseniz para kaybetme riski var. Bu konularda enerjinizi dengelemeniz gerekiyor.

Yay Burcu (özellikle Yükselen Yay): Ebeveyn, eşiniz ve çocuklarınızla ilgilenme isteğinizin arttığı bir dönem. Ülke, vatan özel günlere hassas olduğunuz günler. Sosyal medyadan gerekli olup olmadığı belirsiz çıkışlar yapabilirsiniz. Evden çözülebilecek işlerde, sahip olduğunuz bu enerji artışı, iyi sonuç alacak şekilde ayarlanmalıdır. Cesaret, yöntem ve gereklilik üzerine ayar olumlu sonuç getirebilir.

Oğlak Burcu (özellikle Yükselen Oğlak): Zihniniz bu dönem aktif. Yakın çevrenize yardım etme isteğiniz fazla. Arkadaş, kuzen, kardeş, komşular sizden yardımda isteyebilir. Ama onların istediği yardım ya da yardım şekli sizi öfkelendirebilir. Çevreye yardım şekline siz karar verin. Kendinizi ya da firmanızı tanıtım için fazla maddi harcama ya da çok iddialı gerçekliği tartışmalı tanıtımlar yapmayın. İşten gelen arkadaşlarla dalgalı bir ilişki yaşayabilirsiniz. Sıkıntılı bir durum oluştuğunda arkadaşlığı sürdürüp sürdürmeyeceğinize 23 Mayıs'tan sonra karar verin.

Yakın çevrenize sabırlı olun

Kova Burcu (özellikle Yükselen Kova): İş ve para kazanma konusunda hevesli ve enerjik olduğunuz bir transit dönemi. İş konusunda risk almaktan kaçının. Bu transitte kandırma enerjisi var. Mantıksız bir şey yapmamaya çalışın. Cimrilik ve müsriflik arasında gidip gelmek yerine parayı dengeli harcamaya çalışın. Girişim yapmak için danışma alın ve danışmadan aldığınız bilgileri de ayrıca araştırıp bu şekilde karar verin. Gerekirse başka bir fırsat için bekleme dönemine girin. Zorlamayın.

Balık Burcu (özellikle Yükselen Balık): 15 Nisan 2022'den itibaren 7 gün içinde birisine ya da birilerine çok sert çıkabilirsiniz. Eğer hala bu çıkışı yapmadıysanız bu güzel. Çünkü sert çıkmasanız iyi olur. Sonradan pişman olabilirsiniz. Varsa bir pişmanlık 23 Mayıs'a kadar bu sefer çok sabırlı olmanıza neden olacak. Kandırmaya çalışanlara normal bir ses tonu ve kelimelerle de sert cevap verebilirsiniz. İş yapmaya, hatta ağır işleri üstlenmeye hazır bir psikolojidesiniz. Cesaret en üst düzeydedir. Burada önemli olan bunu kullanmaya gerek olup olmadığıdır. Ağır spor yapmayın. Ancak hafif spor, yürüyüş, meditasyon (kendini dinleme) iyi gelecektir. Gece uykusuzluğa karşı 18'den sonra çay-kahve içmeyin. Akşam yoğurt yiyebilirsiniz

.
Kırma! Tatlı bir şekilde haddini bildir

Bu yazıyı kargala!
0 Yorum