Astroloji

YENİAY İKİZLER BURCUNDA 30 MAYIS


Çağlan Tunçbilek 23 Mayıs 11:14

Yeniay haftasında etkiler birkaç gün önce başladı bile. İştah artışı söz konusudur. Kilo almamak başarı olacak. Zihinsel konularda başarılı olmak için tam odaklı çalışabiliyoruz. Yaratıcılığımız çok iyi durumda. Çiftçiler yoğun çalışıyorlar. İşlerindeki sıkıntılara çözüm düşünüyorlar. Kozmetik, moda, alışveriş merkezleri ve otomotivde bir hafta önce başlayan olumlu bir hareket var. Aile ile ilgili sorumluluk konuları bir haftadır devrede. Eğer böyle bir şey olmadıysa 30 Mayıs'a kadar ortaya çıkabilir. Romantizm, para ve bizim için önemli hedeflerimize doğru ilerlemek önem kazanıyor. Ayak, bacak sorunları ile alerji, soğuk algınlığına dikkat.

Yoğun karmaşık rüyalar görebiliriz. Bu yeniayda enerjimizi kontrollü kullanabiliyoruz. Merkür retrosu devam ettiği için bireysel çalışmalarımız bizim için daha çok önem arz etmekte. Kötü etki altındaki zihniniz sabretmekten de oldukça yorulacak. Zihnimiz sorumlulukları için gereken çabayı göstermiş olacak. Ne zamana kadar? 30 Mayıs'a kadar...

Burçlara göre Yeniay

Koç Burcu (özellikle Yükselen Koç): Mücadele gücünüzün fazla olduğunu söyleyebiliriz. İyimser düşünüyorsunuz. İş ya da gezi için kısa yolculuklar sürpriz değil. İşinizle ilgili kendinizi tanıtırken danıştıklarınıza dikkat edin. İyice düşünün. Çalışmıyorsanız evinize çalışıyorsanız işinize daha fazla odaklanın. Sorumlulularınız halledecek odaklanmaya şimdi sahipsiniz. İş arkadaşlarınızla ve yakın akrabalarınızla buluşma görüşmeler var ya da bunlar geçen hafta gerçekleşti. Başkalarına destek olurken, kendinize de destek olmalısınız. Daha hareketli olun. Öfke kontrolüne dikkat diyorum.

Boğa Burcu (özellikle Yükselen Boğa): İşinizle ilgili bir düşünce değişikliği, yeni bir düzenleme belki yeni bir iş planı var. İş konularında bir güvensizlik var ama bu durum Haziran'ın ilk haftasınndan sonra değişecek. Kıskananlara dikkat. Etik davranmayan kişilerle görüşmek istemiyorsunuz. Tadını kaçıran bir iki kişiyi hayatınızdan her an çıkarabilirsiniz. Bu durum sosyal medya ile de ilgili olabilir. Ortak ve eşle ilgili de bir konuşma gerekebilir. Ama Haziran'ın ortalarında bunu tavsiye edebilirim. Yardımseversiniz. Kendinize odaklanıp planlarınızı bitirin.

İkizler Burcu (özellikle Yükselen İkizler): Daha çok içsel bir başlangıç hissi var. Merkür retrosu devam ederken bu Yeniay sizi oldukça olgunlaştırdı. Buda önümüzdeki zamanda psikolojik olarak güç verecektir. Baskılandığınızı hissediyorsunuz. Özgürlük hayaliniz var. Zihinsel olarak plan yaparken ciddi anlamda sabır gösteriyorsunuz. Başarmaktan ziyade artık hatasız gitmek önemli. Planladığınız iş mantıklıysa devam edin. Hareket ettiğinizde çıkın. Batma riski almayın. Destek arayın, şansı arayın. Yardım alabilecekseniz alın. Yardımı garanti işlerde kullanın. Gerçekçi hayaller kurun. Yapacağınız size mümkün olduğu kadar uysun.

Yeniay'da gevşeyin ve kendinizi düşünün

Yengeç Burcu (özellikle Yükselen Yengeç): Gelecekle ilgili ayağı yere basan planlar yapma zamanı. Olumsuzluklar dikkatinizi dağıtmasın. İnsanlarla çekişmek size zarar verir. Kendi içinizde hatanızı kabul etmek size kazandıracak. Üzüldüğünüz konuda ne yapmanız gerektiğini iyi düşünün. Yapacağınız şey çok basit. Fırsat kollamanız gerekiyor ve sadece gerçeklerden bahsetmek önemli. Gereksiz özveri sizi bir yere getirmez. İşe yarayacak özveri nedir? Bunu bulun.

Aslan Burcu (özellikle Yükselen Aslan): Birçok konularda plan ya da politika değişiklikleri düşünüyorsunuz. Merkür retrosu ile birlikte zihin odaklı olmanız normal. Ayrıca iş konusunda enerjinizi tüketen şeyler var. İş sizin bu aralar ayağınızın geri gittiği bir konumda. İşinizin iç yapısında bir değişiklik mi istiyorsunuz? Belki partnerinizle ilgili bir sıkıntı... Bu ara annenize bazı konularda danışabilirsiniz. Onlara bazı konularda yardım da gerekebilir. Ayrıca soğuk algınlığı ve benzeri basit bir hastalık geçirmemek için dikkatli olun.

Başak Burcu (özellikle Yükselen Başak): Toplum önündeki konularınnız da yeni bir geçiş var. İş, anne, küçük eğitimler, partner, eş konularında hareket var. İş ve küçük eğitim konularında ve buna bağlı diğer konularda neler olacağı Haziranın ilk iki haftasında belli olacak. Yüksek öğrenim, hayat felsefeniz, uzaklardan bir destek almış olabilirsiniz. İşler ucu ucuna gerçekleştiriliyor. Olaylar bir şekilde çözülecek. Sabır sınırlarınız hala zorlanıyor. Soğukkanlı olmaya devam edin.

Sabra devam

Terazi Burcu (özellikle Terazi Burcu): Kıskananlar var. Sakin olmayı önceden planlayın. Sakin cevap verin. Bu durum Haziran'a sarkar. Uzaktaki bir konu ile ilgili yeni bir başlangıç var. Dürüstlükle ilgili sıkıntı var. Bazı konuları sakin bir şekilde çözün. Zihin enerjinizi sakin ve sorunu çözmeye odaklayacak şekilde kullanın. Çocuğunuz, sosyal çevreniz ya da partnerinizle ilgili sıkıntılar sonuçta bitecek biraz daha sabır.

Akrep Burcu (özellikle Akrep Burcu): Bu Yeniay döneminde bazı konulara siz olumsuz, karşınızdakiler olumlu bakıyorlar. Çevrenizden olumlu dönüşler alıyorsunuz. Sosyal çevre, spor, spekülatif konulardan en az birinde durum karışık. Evet bu aralar olumlu hareketlenme var. Ama bu konularda fazla cesaretli olmayın derim. Bazı gizli konularınızda ışarıda daha çok vakit geçirin. Muhattaplarınızı iyi inceleyin. Sıkıntıların nereden kaynaklandığını dürüst bir şekilde görmeye çalışın. Çözümünüz sizi oldukça rahatlatacak.

Yay Burcu (özellikle Yükselen Yay): Etik ya da etik dışı bu aralar şansınız açık. Beğenen çok. Borsa, döviz, kripto para konusunda ciddi hareketlisiniz. Ama kayıp yaşamamak için aşırı cesaretli olmayın. Fayda verecek çabaları tespit etmek için iyi düşünün. Ortak, eş, partner konusunda yeni planlamalar var. Ortaklık ve evlilik konusunda yeni bir anlaşma yapabilirsiniz. Ancak tabi bu tarz konular için aslında doğru zaman değil. Eş ortak partner ve kıskananlarla ilgli konuları Haziran'da konuşabilseniz çok daha iyi olur. Ama bitmesi gereken konular varsa belki de Merkür retrosu en uygun zaman olabilir. Bazı konuşamalardan kaçamayabiliyorsunuz.

Etik olun

Oğlak Burcu (özellikle Yükselen Oğlak): Ev ikamet konularında sizi yoran bir şeyler var. İki evde kalmak zorunda mı kaldınız? Taşınacağınız ev mi seçemediniz? Çocuklar, partner, spor ve sosyal çevre konularını yeniden düzenlemeniz gerekiyor. Biraz bu konularla ilgilenin. İhmal etmeyin. Eş ortak ve sizi kıskanan ve kıskanırken kullananlar üzmeye devam ediyor. Anlaşılmadığınızı hissediyorsunuz. Yük taşımayı seviyorsunuz ama elbette daha fazla takdiri hak ediyorsunuz bu doğru. Ama sizi kızdıran şeyler sizinde diğerleri gibi hatalı davranmanıza neden olmasın. İleri yaşta olanlarınız sağlığınıza dikkat edin. Daha genç olanlar iştahınıza ve uykunuza dikkat edin.

Kova Burcu (yükselen Kova Burcu): Ana konular sosyal çevre, partner, çocuklar, spor, babadan gelen maddi destektir. Ayrıca ikametgahınızla ilgili sıkıntılarınızla da ilglenmeniz gereken bir dönemdesiniz. Bu konularla ilgili plan yapın. Zihinsel yaratıcılığa ihtiyaç duyduğunuz konular bunlar. Ev konularında öfkenize hakim olun. Çözüm burada kilitleniyor. Sakin olun. Ani çıkışlarınızın sert olması sizi yavaşlatıyor. Anaçlığınızı nerelerde göstereceğinizi iyi planlayın. Tersi davranmayın. İstediğinzi şey nedir? Bunu unutmayın.

Balık Burcu (özellikle Yükselen Balık): Eş, ortak, partner ve kıskananlarla hiçbir zaman güllük gülistanlık olamayacağınızı bilip onları yönetmeyi odaklanmanız gerektiğini kabul edin. İlişkilerin koptuğu da olabilir. Siz yapabildiğinizi yapın. Karşının sorumluluğu da sizin kadar. Herkes kendi hakkından sorumludur. İkametgahınızı değiştirebilirsiniz. Ama dikkat edin kandırılmayın. Sözleşmeyi dikkatli okuyun. Aldığınız kiraladığınız evde ek masraf çıkmasın. Arsa alıyorsanız iyi araştırın. Tapu dairesinde dikkat edin.

Bu yazıyı kargala!
0 Yorum